Lego Number Train V29 10847

SL0346

Produkte te reja

Lego

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1-3 vjeç

Me shume informacion

Lego me numra per femijet tuaj

Mesoni numrat duke i vendosur ato ne tren si vagona

Per fmeije nga 1 vjeç e gjysem deri ne 3 vjeç

Me 23 pjese me ngjyra qe terheqin vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillojne aftesine e te mbajturit mend

30 produkte te tjere ne kete kategori: