Lego My First Carousel V29 10845

SL0347

Produkte te reja

Lego

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-3 vjeç

Me shume informacion

Lego per femije nga 2 deri ne 3 vjeç 

Modeli V29 10845 Carousel me 24 pjese

Per nisjen e nje eksperience te re ne  ndertimin e tullave me ngjyra

Modele te ndryshme per argetimin e femijes tuaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: