Lego Minnie Mouse Bow-tique 10844

SL0348

Produkte te reja

Lego

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego Minnie modeli Mouse Bow-tique 10844

Per femije 2-5 vjeç me mini mouse personazhin e dashur per femijet

Ndihmoni minin te ndertoje shteoube e tij dhe objektet perreth 

Me 70 pjese te ndryshme te cilat ju vijne ne ndihme per ndertimin

Argetohuni dhe njekohesisht zhvilloni imagjinaten dhe aftesite motorrike

30 produkte te tjere ne kete kategori: