Lego Creative Supplemen 10693

SL0350

Produkte te reja

Lego

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 090 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

Me shume informacion

Nje Lego kreative per femije dhe te rritur

Mund te krijoni robote apo dinosaure te madhesive te ndryshme

Stimulon shkathtesine e femijes dhe zhvillimin e aftesive motorrike

Me 303 pjese te ndryshme me ngjyra

30 produkte te tjere ne kete kategori: