Lego Jungle V29 10804

SL0353

Produkte te reja

Lego

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-5 vjeç

Me shume informacion

Lego xhungel modeli V29 10804

Beji kafshet miq dhe argetohu me to

Kerko thesqarin duke bere tregime me kafshet ne boten e tyre

Nje argetim dhe aventure per femijet tuaj 2-5 vjeç me 86 pjese

30 produkte te tjere ne kete kategori: