Lego Emmas Photo Studio V29 41305

SL0360

Produkte te reja

Lego

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Lego friend per femije 5-12 vjeç

Nje studio fotografike me gjithçka ne dispozicionin tuaj

Me aparat fotografik per rezlizimin e fotove qe do te mbeten gjithmone nje kujtim

Lego e Emes ka 96 pjese

30 produkte te tjere ne kete kategori: