Lego Andreas Musical Duet V29 41309

SL0358

Produkte te reja

Lego

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Lego per ata qe duan muziken dhe kane prirje per te

Nje shfaqje muzikore me banden tende

Per femije 5-12 vjeç me 86 pjese

30 produkte te tjere ne kete kategori: