Clementoni Loder Travel Quiz Mickey Sapientino

NOL0165

Produkte te reja

Clementoni

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4-7 vjeç

Me shume informacion

Tabela e kuizeve, e markes Clementoni.

Per te gjithe femijet e moshave 4-6 vjec.

Merreni me vete ne te gjitha udhetimet tuaja.

Kjo ju mundeson te mesoni edhe kur jeni duke udhetuar.

Lapsi magjik do tju mesoje dhe korigjoje kur ju te jeni gabim.

30 produkte te tjere ne kete kategori: