Small Foot - Kuti Veglash dhe Banko Prove, 2 ne 1

HV0177

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Veglat e punes Small Foot.

Femijet do te argetohen duke punuar.

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

30 produkte te tjere ne kete kategori: