Clementoni Loder Telescopio me CD Interaktive

NOL0186

Produkte te reja

Clementoni

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje teleskop i persosur me lente me zmadhim deri ne 60 here.

Ai permban nje CD CyberSky për të eksploruar kozmosin, planetet, yjet dhe yjesite.

Me nje manuali te pasur ilustrimi dhe shume mjete te dobishme per te zbuluar misteret e yjeve dhe qiellit.

Keshillohet per femijet e moshave mbi 9 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 9 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: