Clementoni Loder Qenushi Kerkon Perkedhelje

NOL0034

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qenushi Clementoni kerkon perkedheljet tuaja.

I pershtatshem per femijet e moshave 10-36 muajsh.

Nje qenush i dashur i cili leshon tinguj te ndryshem.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: