Clementoni Loder Lapsi Foles Alfabeti Sapientino

NOL0056

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

Me shume informacion

Nje loje e thjeshte dhe edukative e markes Clementoni.

E pershtatshme per femijet  e moshave 3-5 vjec.

Nje udhetim ne boten e shkronjave me lojra ne forme puzzle.

Kjo loje pervecse i meson femijeve shkronjat, i ve ne pune edhe logjiken, aftesite vezhguese etj.

30 produkte te tjere ne kete kategori: