Clementoni Loder Lapsi Foles 1000 Quiz per Kafshet

NOL0064

Produkte te reja

Clementoni

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

Me shume informacion

Mesoni duke u argetuar me lodrat e markes Clementoni.

Me lapsin foles ju mund te beni deri ne 1000 quize te ndryshme mbi kafshet.

Ai do tju pergjigjet nese jeni te sakte ose gabim.

Keshtu do te mesoni edhe mjaft informacione te reja.

E pershtatshme per femijet 3-6 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: