Clementoni Loder Laboratori i Mekanikes

NOL0083

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 vjeç +

Me shume informacion

Loboratori i mekanikes nga Clementoni.

Me ane te kesaj lodre femijet do te mesojne ndertimin e makinave te medha te punes.

Paketimi permban 450 pjese te ndryshme dhe keshtu ju do te ndertoni makinen tuaj.

E pershtatshme per famijet e moshave mbi 8 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: