Fisher Price Buf me Muzike

OR1736

Produkte te reja

Fisher Price

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

Me shume informacion

Buf i bute me shume ngjyra per femije

Mund te krijoje tinguj dhe muzike qetesuese mbi 15 minuta me nje te shtypur

Me ngjyra te ndezura per te terhequr vemendjen e femijes

Femija e prek bufin dhe aktivizon tingujt me nje levizje

Punon me bateri te cilat nuk jane te perfshira

30 produkte te tjere ne kete kategori: