Cam Kosh Lusso B111

Produkte te reja

CAM

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 0-15kg

Me shume informacion

Kosh me tapet, per femije te moshes mbi 0 muaj, me peshe 0-15 kg, i markes Cam.

I pershtatshem per fjetje por edhe per oret e argetimit te femijes.

Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi.

Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi te krevatit.

Rrethimi i kravatit eshte me rrjete, cka e ben ate me te sigurte.

Koshi ka permasa 108x71x80.1 cm ndersa i mbyllur 25x71x104.5 cm dhe peshon 10.1kg.

30 produkte te tjere ne kete kategori: