Bori Pino Prej Druri me Rrathe Zmadho

Bori Pino Prej Druri me Rrathe

BAO0346

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

Me shume informacion

Bori prej druri e markes Pino me rrathe te vegjel

Luaj duke u argetuar me tinguj, per femije mbi 2 vjec

Terheq vemendjen e tyre dhe implikon boten e muzikes tek natyra e femijes

Permasat 12,5 cm