Small Foot - Loder Vinc dhe Kamion

HV0180

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Vinci dhe kamioni loder, te markes Small Foot.

Loder e cila zhvillon aftesite motorike dhe imagjinaten e femijes.

Per femijet e moshes mbi 3 vjec.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

30 produkte te tjere ne kete kategori: