Cmim i reduktuar! Pino Logjike 3 Tema Zmadho

Pino Logjike 3 Tema

BAO0322

Produkte te reja

Pino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

441 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loder druri pino me tre tema 

Ndihmon femijet mbi 18 muajsh qe te perfshihen ne aktivitete dhe te mesojne

Te njohin diferencen mes koncepteve dhe tipeve te frutave, makinerive dhe kafsheve

Permasat: 30x16x0,8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: