Cmim i reduktuar! Minipazell Traktori Zmadho

Minipazell Traktori

BAO0371

Produkte te reja

Pino

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

450 Lekë

383 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Nje mini pazell me traktorin per femije mbi 12 muajsh

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja konsiston ne ndertimin e traktorit terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Femija duke luajtur meson format dhe ngjyrat si dhe zhvillon perqendrimin e femijet ne koordinimin e duareve me syte.

Permasat: 14x14x0,8 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: