Clementoni Loder Conta Canestro Baby

NOL0175

Produkte te reja

Clementoni

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

Me shume informacion

Nje loder e pershtatshme per femijet e moshesh mbi 18 muaj, e markes Clmentoni.

Loja 2 ne 1, eshte nje kosh basketbolli argetues dhe nje qender elektronike aktivitetesh.

Sensori optik ben te mundur numerimin e koshave te bera dhe i thote ato me ze te larte. Keshtu femija dhe te mesoje te numeroje.

Udhezues per mesimin e formave dhe ngjyrave te ndryshme si ne gjuhen italiane ashtu edhe ne ate angleze.

Femijet do te argetohen me kenge te gezuara dhe efete qesharake.

30 produkte te tjere ne kete kategori: