Pino Labirint i Vogel me Rruaza Zmadho

Pino Labirint i Vogel me Rruaza

BAO0362

Produkte te reja

Pino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Labirinti i vogel me rruaza per femije mbi 18 muajsh.

Loje me ngjyra prej druri e markes Pino.

Terheqese per femijet dhe i stimulon ata ne njohjen e formave dhe te ngjyrave, ne zhvillimin e aftesive motorike, ne perqendrimin dhe ndjekjen vizuale te objekteve.

Permasat: 10,5x6,5x12 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: