Clementoni Loder Alberto Elefantino in Concerto Baby

NOL0213

Produkte te reja

Clementoni

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loder muzikore argetuese per femijet mbi 10 muajsh.

Me me kenge, melodi, tinguj dhe instrumente, te dizajnuara posaçerisht per te futur femijen ne boten e muzikes.

Mesoni shkronjat, numrat, ngjyrat, kafshët dhe tingujt e tyre me elefantin Alberto.

Ajo luan 4 zhanre muzike: klasike, pop, disko dhe rock dhe ju mund te luani me 16 instrumente te ndryshme.

Stimulon zhvillimin e perceptimit manual, vizal etj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: