Clementoni Loder Eugenio Gran Premio Baby

NOL0170

Produkte te reja

Clementoni

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 - 36 muaj

Me shume informacion

Nje makine argetuese me telekomande infra te kuqe.

Per femijet mbi 2 vjec.

Makina ka edhe autopilot: thjesht shtyni butonin dhe do te ece vete.

Interaktive  dhe do ti mesoje femijeve numrat dhe shume fjale te reja.

Stimulimi i zhvillimit te perceptimit hapesinor dhe koordinimit motorik, femija do te kete kenaqesi teksa e ndjek ate.

30 produkte te tjere ne kete kategori: