Pino Pazell ne Kuti Metalike Zmadho

Pino Pazell ne Kuti Metalike

BAO0420

Produkte te reja

Pino

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

 Nje pazell prej druri e markes Pino ne kuti metalike Loje qe zhvillon dhe "ve ne levizje trurin"

Perbehet nga tre pjese te cilat levizen, montohen e cmontohen me ane te rreshqitjes

Luani me femijet tuaj dhe zgjidhni nje sfide Largon monotonine dhe aktivizon trurin

Per femije mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: