Clementoni Loder Laboratorio di Meccanica Macchine Agricole

NOL0206

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loboratori i mekanikes nga Clementoni.

Me ane te kesaj lodre femijet do te mesojne ndertimin e makinave bujqesore.

Paketimi permban 200 pjese te ndryshme dhe keshtu ju do te ndertoni makinen tuaj.

E pershtatshme per famijet e moshave mbi 8 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: