Cmim i reduktuar! Pino Rradhitese ne Kuti Vishe Arushen Zmadho

Pino Rradhitese ne Kuti Vishe Arushen

BAO0317

Produkte te reja

Pino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

531 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vishe arushen duke luajtur me te

Per femije te moshes mbi 18 muajsh

Nje puzzle per femijet e markes Pino, nje arushe femer me 6 sete veshjes

Jepja fëmijës tënd të plotësojë këtë puzle  duke e kombinuar ate ne menyra te ndryshme ndryshe nga puzzlet e tjera

Puzëlli është një mjet shumë i rëndësishëm edukimi pasi siguron shumë njohuri dhe zhvillim mendor te fëmijët.

Ndaj në mënyrë që të ndihmoni fëmijët tuaj për të zgjeruar njohuritë , përdorni këtë puzle të bukur.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: