Set Perla per Stoli

BAO0391

Produkte te reja

Pino

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Nje set me perla per te bere varese 

Ka ne brendesi rruaza dhe vargje me te cilat mund te beni varesen si te deshironi

Rekomandohet per vajza mbi 3 vjec te cilat i adhurojne stolite

30 produkte te tjere ne kete kategori: