Pino 3D puzzle - Cisterna Zmadho

Pino 3D puzzle - Cisterna

BAO0370

Produkte te reja

Pino

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

650 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

Me shume informacion

 Nje mini pazell 3D per femije mbi 2 vjec

Pazella te tille  ndihmojne femijet te mesojne te njohin format dhe te koordinojne levizjet 

Ndihmojne femijet te mesojne te kombinojne elemente te ndryshem

Permasat 9,5x5,5x9 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: