Pino Mini 3D Puzzle - Zjarrfikes Zmadho

Pino Mini 3D Puzzle - Zjarrfikes

BAO0368

Produkte te reja

Pino

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

650 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

Me shume informacion

 Mini 3D puzzle "Zjarrfikese" per femije te moshave mbi 2 vjec.

Formueset jane me ngjyra, prej druri te markes Pino.

Kjo loje permban mjete didaktike te cilat e ndihmojne femijen te mesojne te njohi fomat, te praktikoje levizjet dhe kordinimin di dhe aftesine per te kombinuar elemente te ndryshme.

Permasat 9,5x5,5x9 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: