Makine e Telekomanduar Ferrari RC 1:18

SL0377

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine me telekomande per femijet tuaj

Makina eshte Ferrari e markes Rastar modeli RC 1:18

Me kontroll te plote dhe e qendrueshme ne rruge

Punon me bateri 2 AA qe nuk jane te perfshira ne paketim

E pershtatshme per femije mbi 3 vjeç.

30 produkte te tjere ne kete kategori: