Small Foot Loder Traktori Im i Pare me Rrota

HV0234

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

13 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 49 x 27 x 37 cm
Sipas moshës 2+ vjeç

Me shume informacion

Traktori im i pare prej druri

Loder prej druri nga marka Small Foot

Me timon dhe 4 rrota qe do ti jape shume kenaqesi shofereve te vegjel ne hapat e tyre te pare

Per femije nga 2 vjec,  djem dhe vajza

Ngjyre jeshile portokalli dhe timoni i zi

Permasat perfarsisht 49 x 27 x 37 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: