Burago Piste Street Fire - Jump 1:43 30284

SL0405

Produkte te reja

Burago

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Pista me e bukur e cila do tju beje qe ndiheni pilote te vertete.

Makina juaj do te kaloje permes flakeve pa veshtiresi.

Nje loje e pershtatshme per djemte mbi 3 vjec.

Pista eshte material plastik.

30 produkte te tjere ne kete kategori: