Burago Garazh per Makina 1:43 30358

SL0406

Produkte te reja

Burago

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Nje loje terheqese per femijet.

Garazhi i cili i ka te gjitha.

Ju mund te lani makinen, mund te mbushni karburantin etj.

Makinat do te ecin pa problem ne rrugen me dy korsi te krijuar enkas per to.

E rekomanduar per femijet mbi 3 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: