Kent Biciklete Street Racer 12"

SL0460

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

10 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3-7 vjeç

Me shume informacion

Biciklete per femije me madhesi gomash 12''.

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Me 1 nivel shpejtesie, si dhe eshte per femije 3-7 vjec.

Me ngjyre te verdhe dhe te zeze dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: