Cmim i reduktuar! Tren me Drita dhe Muzike RC 1156 Zmadho

Tren me Drita dhe Muzike RC 1156

SL0382

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 590 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Treni gazmor shumengjyresh i markes WinFun.

Per femijet mbi 1 vjec.

Te pershtatshme per zhvillimin dhe stimulimin e kordinimit dhe shkathtesise se femijes.

Treni ka drita dhe tinguj terheqes e zbavites per femijet.

Mund ta kamondoni ne distance me ane te telekomandes per te cilat ju duhen 3 bateri AA per trenin dhe 2 bateri AAA per telekomanden.

30 produkte te tjere ne kete kategori: