Loder Makine 0659

SL0384

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Makina gazmore shumengjyreshe.

Per femijet mbi 1 vjec.

Te pershtatshme per zhvillimin dhe stimulimin e kordinimit dhe shkathtesise se femijes.

Ajo do tju mesoje femijeve format dhe ngjyrat e para.

Femija mund ta terheqe makinen kudo qe shkon me ane te nje litari qe ajo ka.

Makina ka drita dhe tinguj terheqes e zbavites per femijet.

30 produkte te tjere ne kete kategori: