Globo Makine Metalike Go Kart me Kurdisje 36M+

Produkte te reja

Globo

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Nje makine per femije mbi 3 vjeç.

E markes Globo dhe mund te zgjidhni ndermjet ngjyres se kuqe, jeshile dhe te verdhe.

Makina eshte metalike dhe me kurdisje.

Femijet mund te luajne me njeri tjetrin duke garuar dhe duke perjetuar nje aventure te vertete.

30 produkte te tjere ne kete kategori: