Pino Radhitese ne Kuti me Lidhese 20 Elemente 4 Motive Zmadho

Pino Radhitese ne Kuti me Lidhese 20 Elemente 4 Motive

BAO0304

Produkte te reja

Pino

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Nje loje per djemte e vegje mbi 3 vjec Rradhitese prej druri me 20 elemente dhe 4 veshje te ndryshme.

Nje djale i vogel me rrobat e tij te vecanta duhet te vishet, ndihmojeni...

E pershtatshme per te zhvilluar me teper kembenguljen e femijes dhe menyren e te menduarit dhe kombinuarit te ngjyrave dhe veshjeve.

Kur luan se bashku me djem apoo femije te tjere me kete rradhitese femija inkurajon komunikimin dhe aftesite sociale.

30 produkte te tjere ne kete kategori: