Burago Makine ne Miniature 30005

SL0403

Produkte te reja

Burago

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Set per te apasionuarit pas makinave.

E pershatshme per femije mbi 3 vjeç

Seti permban 5 makina me modele dhe ngjyra te ndryshme.

Makinat jane metalike te markes Burago.

30 produkte te tjere ne kete kategori: