Pino Domino Xhungla Zmadho

Pino Domino Xhungla

BAO0293

Produkte te reja

Pino

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Loja domino "Xhungla" permban 28 elemente te cilat jane prej druri.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Loja eshte e markes Pino.

Kjo loje ndihmon femijet te jene me social pas ajo luhet ne grup.

Nxit ndjenjen e bahkepunimit dhe te konkurences.

I meson te kontrollojne emocionet si ne rastin kur fitojne por edhe kur humbasin.

Mesojini femijet si te luajne dhe te argetohen, jp te luajne vetem per te fituar.

30 produkte te tjere ne kete kategori: