Globo Kamion Transporti me Kuti me Vegla 36M+

IF0131

Produkte te reja

Globo

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Super kamioni i markes Globo.

Ai transporton nje kuti me vegla pune.

Makinat jane shumengjyreshe dhe te pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Nje dhurate e bukur per shoferat e ardhshem.

Permasat 50 x 40 x 26 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: