Globo Krijo Plastelinen Tende me 6 Forma 4+

IF0125

Produkte te reja

Globo

32 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

Me shume informacion

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

3x80 grame plasteline vetem per femijet

Me 6 forma te ndryshme dhe tre canta me pluhur ngjyrises

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin

Per femije mbi 4 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: