Clementoni Puzzle Cars 60 Pjese Zmadho

Clementoni Puzzle Cars 60 Pjese

NOL0354

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Puzzle shumengjyreshe per femijet mbi 5 vjec.

Krijoni personazhet e filmit vizatimor te Disney  "Cars".

Paketimi permban 60 pjese perberese te puzzelit.

Nje loje kreative qe zhvillon aftesine e koordinimit tek femijet.