Clementoni Loder Crazy Chic Fashion Bangles

NOL0371

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

Me shume informacion

Nje cante me byrzylyke qe duhen dekoruar

Per te gjitha vajzat e vogla mbi 3 vjeçqe adhurojne kreativitetin

Me te gjitha format dhe shkelqimet e nevojshme ju mund te beni byrzylyket e deshiruar plastike

Permasat:25 x 23 x 5,5 cm