Clementoni Puzzle E Bukura Dhe Bisha 60 Pjese

NOL0348

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 3 x 28,20 x 20,20 cm
Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Pazell Clementoni me 60 pjese

Krijoni dy personazhet e famshem te "E bukura dhe bisha"

Nje pazell mjaft interesant dhe argetues per femijet mbi 5 vjeç