Small Foot - Kamion Transportues

HV0704

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Kamion transportues nga marka Small Foot

Material metalike shume cilesi e mire dhe plastike

Rërë, gurë dhe materiale ndërtimi mund të transportohen pa ndonjë problem me këtë kamion

Me ngjyre te verdhe, e pershtatshme per femije mbi 5 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: