Small Foot - Makine "Porsche 911 Carrera S"

HV0705

Produkte te reja

Small Foot

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

Me shume informacion

Makine everdhë është e sigurt që tërheq vëmendjen e të gjithë tifozëve te Porsche.
Dyert anësore dhe kapaku i motorrit të Porsche 911 janë te varur dhe mund të hapen.
Makina ehste e markes Porsche Carrea S metalike
Per femije mbi 6 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: