Small Foot - Makine "Mercedes-Benz SLS AMG"

HV0714

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

Me shume informacion

Makine "Mercedes Benz SLS AMG" nga marka Small Foot

Per te gjithe femijet e apasionuar pas makinave mbi 6 vjeç

Me ngjyre te bardhe shkalla 1:24 afersisht 19x9x5.5cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: