Small Foot - Makine "Aston Martin V12 Vantage"

HV0715

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

Me shume informacion

Makine per femije "Aston Martion V12 Vantage" 

Luksoze me ngjyre te kuqe per te gjithe te apasionuarit pas makinave

Dyert anësore mund të hapen dhe të ofrojnë njohuri në brendësinë luksoze të makines.

Rrotat e përparme i përgjigjen çdo lëvizjeje drejtuese. Per femije mbi 6 vjeç

Shkalla 1:24 permasat 8 x 8,5 x 5,5 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: